Whatsapp Hattımız
 • AdresKüçükbakkalköy Mah. Küçüksetli Sk. No:5-9 Denge Panorama Kat:10 D:42 Ataşehir/İstanbul
 • Telefon Numarası0(216) 469 98 47
 • Mobil Numarası+90 507 116 40 49
 • E-Posta Adresi info@dachukuk.com

Arabuluculuk

Faaliyetler

 • Arabuluculuk
 • Arabuluculuk, taraflar arasındaki uyuşmazlıkları dostane bir şekilde çözmek ve mahkemeye gitmeden anlaşmaya varmak amacıyla bir üçüncü kişinin (arabulucunun) yardımıyla yapılan alternatif bir uyuşmazlık çözüm yöntemidir. Arabulucu, tarafları dinler, iletişimlerini kolaylaştırır, çatışmanın temel nedenlerini belirler ve tarafların anlaşmalarını destekler. Arabuluculuk, ticaret hukuku, kira hukuku, iş hukuku ve diğer birçok hukuk dalında etkili bir çözüm yöntemi olarak kullanılır.
   
  Arabuluculuk, tarafların kendi ihtiyaçlarına ve çıkarlarına odaklanmasını teşvik eder ve daha hızlı, maliyet etkin ve sürdürülebilir sonuçlar elde edilmesini sağlar. Bu süreç, mahkeme yargılamasının aksine tarafların aktif katılımını gerektirir ve sonuç tarafların kendi anlaşmalarıyla belirlenir.
   
  DAC Hukuk & Danışmanlık olarak arabuluculuk gerektiren tüm alanlarda müvekkillerine hizmet vermekteyiz. Büromuz, farklı hukuk alanlarındaki uyuşmazlıkları çözme konusunda geniş deneyime sahiptir ve arabuluculuk süreçlerini yürüten avukatlarımız, müvekkillerimize arabuluculuk süreçlerini etkin bir şekilde yönetme konusunda yardımcı olmaktadır. 

  Ofisimizi ziyaret ederek büromuza danışabilirsiniz. Ayrıca iletişim bölümündeki E-mail adresimiz veya WhatsApp numaramız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

  Arabuluculuk